KATLANIR CAM BALKON MODELLERİ

Balkonunuzu katlanır cam balkon ile kapatmak istiyorsunuz fakat nasıl bir model seçeceğinize karar veremediniz. O zaman doğru yerdesiniz. Fikir edinmeniz için bu yazımızda sizlere katlanır cam balkon modelleri hakkında bilgi vereceğiz.

KATLANIR DÜZ CAM BALKON

Katlanır düz cam balkon sistemi balkon kaplamanın yanı sıra ofislerin bölmelerinde kafelerde ve bunun gibi birçok yaşam alanında kullanılabilmektedir. Güvenlidir ve hırsızlık tehlikesi için cam’dan cama özel mekanizmalı kilidi vardır. Yıpranmaya, ısıya, olumsuz hava koşullarına ve rüzgara dayanıklıdır. Köşesi olmayan düz balkonlarda kullanılır. Özellikle Çanakkale ve ilçelerinde rüzgara karşı dayanıklı olması nedeniyle tercih edilmektedir.

KATLANIR KÖŞELİ CAM BALKON

Katlanır Köşeli camda yine balkonlar ve kafelerde çok sık kullanılan kapama sistemidir. Hırsızlığa karşı korumalıdır. Soğuk havaya, ısıya ve rüzgara dayanıklıdır. Köşeli balkonlarda kullanılır.

cam balkon
Katlanır Cam Balkon Modelleri

KATLANIR ASKILI CAM BALKON

Katlanır askılı cam balkon sistemi tamamen üstten taşımalı balkon kaplama sistemidir. Genelde işyerleri veya villalarda kullanılmaktadır. Her camın ayrı birer gizli kilidi vardır. Dayanıklıdır.

KATLANIR YUVARLAK CAM BALKON

Katlanır Yuvarlak cam balkon sisteminde camlar farklı iki kısımda toplanabilir. Balkonların yanı sıra kafelerde kullanılabilir. Yuvarlak biçimli balkonlarda sık tercih edilmektedir. Hırsızlığa karşı koruması vardır.

KATLANIR U CAM BALKON

Katlanır U Cam balkon sistemi kurulacak yerin ölçülerine göre camlar üç dört ayrı noktaya katlanabilmektedir. Balkonlar, işyeri ofis bölümleri veya kafelerde sık kullanılan bir sistemdir. Hırsızlığa karşı koruması vardır.