Camla Balkon Kaplamak

Balkon Camla kapatıldığında, yalnızca yaz aylarında kullanabildiğiniz balkonlarınızı 12 ay boyunca kullanabilme olanağına kavuşursunuz. Cam levhaların kaydırmalı sistemlerle kapatılmasıyla dış ortamdan izole edilen balkonlar, yaz kış keyifli alanlara döner. Camla kaplı balkonlar rüzgardan, yağmurdan ve toz gibi etkenlerden korunmuş olur. Aynı zamanda Balkonunuzun kuş ve böcekler tarafından kirletilmesini engeller. Sizleri sık sık balkon temizleme derdinden kurtarır.

Kullanılan mekanların mimari estetiği de bozulmaz. Çocuklarınıza güvenli oyun alanları sağlar. Isı yalıtımına katkısı olur.

Cam Balkon hakkında merak ettiğiniz her şey burada.
Cam Balkon

Camla Balkon Kapatma Kış Bahçesi Yapmada Kullanılan Sistemler

Temperlenmiş kırılmaya karşı dayanıklı camların levhalar halinde hazırlanıp üzerlerine hareketli rulmanlar takılmasıyla oluşan cam sürme sistemleri, kapatılacak mekanın çevresinde bir ray yardımıyla kayarak çalışırlar.

Temperlenmiş camların kenarlarında levhaların birbirlerini öperek izalasyon sağlanması amacıyla lastik contalar vardır. Lastik contalar sayesinde aralıklardan yağmur, toz benzeri dış ortam etkilerinin içeriye girmesi önlenir.

Ayrıca camlı balkon sistemlerinde kullanılan sürme raylarında, camlara vuran suyun dışarı itilmesi için kanallar da vardır.

Düz balkonlar bombeli balkonlar köşeli balkonlar veya kış bahçesi oluşturmak için her türlü ayrı mekana uyacak şekilde; camlı balkon kapatma sistemleri tasarlanmaktadır.

Aynı şekilde bulunduğunuz ortama uygun renk seçeneklerinin uygulanması da cam balkon sistemlerinin avantajları arasındadır.

Tasarladığımız cam balkon, kış bahçesi kapatma sistemlerinde can güvenliğiyle ilgili olarak en ufak bir kaygınız olmasın,

Çünkü ; Kullandığımız camlar özel temperlenmiş olan camlardan seçildiği için kolay kırılma, çatlama oluşmaz; oluşsa bile temperlenmiş camlar kırıldıklarında normal camların aksine keskin olmayan küçük parçacıklara ayrılırlar ve tehlike arz etmezler.

Bu nedenle; tozdan, yağmurdan, haşerelerden bıktım balkonumu kapatmak istiyorum, katlamalı camla kapatmak istiyorum camdan kış bahçesi yaptırmak istiyorum diyorsanız, camla balkon kapatma sistemlerinin üreticisi, imalatçısı veya tasarlayıp montajını yapan Çanakkale Kale Cam Balkon ile irtibata geçebilirsiniz. www.canakkalecam.com Cahit Tokay 543-614-16-94