BALKON KAPATMA

Balkon kapatma balkonların açık olan üst kısımlarının ve etrafınının kapatılması işlemidir.

Şekli nasıl olursa olsun her türlü balkon kapattırılabilir. İstenilen her türlü mekana uygulanabilir. Üstelik çok şık ve estetik bir görüntü verecektir. Balkonlar için genellikle kayar katlanır camlar ile yapılır. Bunun dışında tamamen kapanması isteniyorsa PVC ile kapatılabilir. Bu tür işlemler yapılırken dilenirse yalıtım da yapılabilir.

GÜRÜLTÜ, TOZ VE SOĞUKTAN KORUNUN

Balkon Kapatma
Balkon Kapatma

Şehrin gürültüsünden, dışarıdan gelen tozlardan soğuktan bıktınız mı? Balkon kapatma işlemi sizin için çok iyi bir çözüm olacaktır. Özellikle Çanakkale veya ilçelerinde yaşayanlar için rüzgardan korunmak için en güzel çözüm balkon kapatmadır. Tüm bunların yanı sıra evde küçük çocuğunuz varsa ve balkonunuzun korkuluk demirleri alçaksa çocuğunuzun güvenliğini sağlamak içinde mükemmel bir çözüm olmaktadır. Kapatma sistemleri bu yönüyle emniyetli olduğu gibi şık tasarımlarıyla çok estetik bir yapıya sahiptir. Özellikle dört mevsimin yaşandığı ülkemizde soğuklardan korunmak için balkon kapanma gerçekten çok iyi bir çözümdür.

Balkon kapatma işlemi aynen teraslara da yapılabilmektedir. Dubleks evlerin büyük artış gösterdiği ev sektöründe soğuk hava nedeniyle teraslarını kullanamayanlar içinde teras kapatma iyi bir çözüm olacaktır.

Balkon veya terasınızı alüminyum veya PVC ile de kapatabilirsiniz. Ama bizim size tavsiyemiz cam balkon kapama sistemleridir. Bu sayede yaz kış kullanabileceğiniz bir balkonunuz olur. İster balkon olarak kullanırsınız ister odanızın veya mutfağınızın bir parçası olarak seçim tamemen size kalmış. Daha öncede belirttiğimiz gibi özellikle Çanakkale veya ilçeleri gibi rüzgarlı ve soğuk bir yerde yaşıyorsanız ısı yalıtımını da mutlaka yaptırmalısınız.