Çanakkale Açılır Tavan Kış Bahçesi, Cam Çatı Sistemleri

Çanakkale Açılır Tavan Kış Bahçesi, Cam Çatı Sistemleri

Çanakkalede Açılır tavan kış bahçeleri son günlerde oldukça revaçtadır. Son derece modern ve kullanışlı bir sistem olduğunu özellikle sizlerle paylaşmak istiyoruz. Yaz ve kış mevsimlerinde hava koşulları nedeni ile açılır tavan kış bahçesi sistemini kullanan restaurant ya da kafeterya gibi işletmelerin müşteri kitlesini kaybetmemesi için bulunmaz bir nimettir. Bu şekilde bahçelerini özellikle kış mevsiminde kullanma imkanı olmayan işletmelerin kış bahçesi sistemini tercih etmesini öneriyoruz.

açılır tavan kış bahçesi
açılır tavan kış bahçesi

Açılır tavan kış bahçeleri sisteminin kullanımı da çok kolay ve rahattır. Kısa sürede açılıp kapanma özelliği vardır. Sistem kış mevsiminde tabiî ki kapalıdır. Yine sistemin kenarlarında yalıtımlı malzeme kullanılarak elde edilmiş pencereler kullanılabilir, yanı sıra şeffaf bir görüntü için katlamalı cam sistemleri de tercihlerin arasındadır. Sıcak havalarda ya da hafif yağmurlu havalarda kenarlardaki pencereler tamamen açılır. Güneşten ve de yağmurdan korunmak için sadece çatı sistemini kapalı tutabileceğiniz gibi güneş battıktan veya yağmur geçtikten sonra çatı sistemi tamamen açılabilecek ve kapalı olan mekanınız bir anda açık bir mekan haline dönüşecektir.  Açılır tavan kış bahçeleri sisteminin özelliklerini sıralamak gerekirse; su tahliye mantığı ile çalışmaktadır, su almama garantisi bulunmaktadır, istenildiği oranda açılabilmektedir, sistem cam kullanıldığında 150 cm genişliğinde kullanılmalıdır, yine camlar 10 mm lamine olmalıdır, tekrar rulman kullanılarak uzunlamasına camlar 3 metreye kadar uygulanabilirler, yapılacak alanlarda ölçü sınırlaması yoktur, havuz kapatmalar, teraslar, bahçeler, sigara alanları gibi her türlü alanlar dilediğiniz gibi kapatılabilmektedir.

Çanakkale Cam Çatı Sistemleri, Çanakkale Cam Çatı, Kış Bahçesi, Teras Kapatma, Teras Cam Balkon, Açılır Raylı Tente, Pergola, Otomatik Pergola, Otomatik Raylı Tente, Otomatik Tente, Alüminyum Pergola, Pergole Alüminyum, Teras Kış Bahçesi, çanakkale Cam Teras Kapatma, Cam Tavan ve Açılır Tavan Kış Bahçesi Yapıya ve Zevkinize Göre Tasarlanan Modern, Şık, Estetik ve Kullanışlı Sistemlerdir. Daha Fazla Bilgi İçin Lütfen Bizi Arayın… İletişim: 543-614 16 94